اسلاید قالب جدید

انتظارات ما از رئیس جمهور آینده

با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه تریبون آزادی با موضوع انتظارات ما از رئیس جمهور آینده در دانشگاه آزاد اسلامی تفت برگزار گردید.در این نشست که معاون فرهنگی، مسئول دفتر فرهنگ، حراست و مدیر دانشجویی دانشگاه و مسئول بسیج دانشجویی شهرستان حضور داشتند، دانشجویان در دو گروه منتقد و حامی دولت فعلی به ایراد نظرات خود پرداختند.

عابدی مسئول فضای مجازی سپاه استان یزد که اداره این جلسه را بر عهده داشت از دانشجویان خواست تا منصفانه به نقد پرداخته و از گفتن سخنان کذب و جعلی که پایه و اساسی ندارد دوری نمایند.

تجلیل و بزرگداشت مقام معلم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت

با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از معلمان و پیشکسوتان فرهنگی،اساتید و مسئولین آموزش و پرورش شهرستان مراسم تجلیل و تقدیر از معلمان، اساتید و اعضای هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت برگزار گردید.

اولین همایش ملی پژوهش های کاربردی و فناوری های نوین در مهندسـی عمــران ، معمـاری و شهـرسازی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزد اسلامی واحد تفت، اولین همایش ملی پژوهش های کاربردی و فناوریهای نوین در مهندسی عمران، معماری و شهرسازی در واحد تفت و با همکاری حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  با ارئه بیش از 300 مقاله علمی برگزار گردید.

برگزاری جشن بزرگ دانشجویی

در ایام الله دهه مبارک فجر جشن بزرگ دانشجویی با همکاری بسیج دانشجویی شهرستان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت  برگزار گردید .

دکتر محمدرضا جواهری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت ضمن عرض خیرمقدم و تبریک این روز و ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و شهدای انقلاب اسلامی، بیان نمود: که اگر امروز ما در همین مکان و فضا نشسته ایم به واسطه خون شهداست.

کد خبر: 314
تاریخ انتشار: 20 بهمن 1395
تعداد بازدید: 719بازدید

عقد تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت با اداره کل آموزش و پرورش استان یزد

با حضور مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت و مسئولین اداره کل آموزش و پرورش استان یزد تفاهم نامه همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی بین آن ها امضاء گردید. بر اساس مفاد این تفاهم نامه طرفین در زمینه های توسعه، برنامه ریزی و اجرای طرح های آموزشی و پژوهشی نجومی، همچنین برگزاری کلاس های آموزش نجوم و ارتقاء سطح کیفی این آموزشها ، و مشارکت و همکاری در تعیین سرفصل کتب نجومی جهت تدریس و توسعه گردشگری علمی مشارکت می نمایند.

کد خبر: 313
تاریخ انتشار: 20 بهمن 1395
تعداد بازدید: 683بازدید

عقد تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت با موسسه اخترشناسی استان یزد

با حضور مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت و موسسه اخترشناسی استان یزد تفاهم نامه همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی بین آن ها امضاء گردید. بر اساس مفاد این تفاهم نامه طرفین در زمینه های توسعه، برنامه ریزی و اجرای طرح های آموزشی و پژوهشی نجومی، همچنین برگزاری کلاس های آموزش نجوم و ارتقاء سطح کیفی این آموزشها ، برنامه ریزی برای جذب مخاطبین رصدخانه و پذیرش تورهای رصدی همکاری و مشارکت می نمایند.

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.