اسلاید قالب جدید

حضور پرشور دانشگاهیان واحد تفت در راهپیمایی روز جهانی قدس

به مناسبت روز جهانی قدس و همزمان با راهپیمایی کشورهای آزادیخواه جهان علیه اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی ، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت نیز به همراه سایر قشرهای مردم شهرستان در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس وحدت، انسجام و اتحاد اسلامی خود را به نمایش گذاشته و بار دیگر حمایت‌های همه جانبه خود را از آرمان‌های فلسطین و قدس شریف اعلام نمودند.

هفدهمین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت:تجلیل از اساتید و کارکنان دانشگاه

طی مراسمی که به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار گردید، اساتید و کارکنان واحد نیز مورد تجلیل و بزرگداشت قرار گرفتند.در این مراسم دکتر محمدرضا جواهری رئیس واحد تفت ضمن بیان عملکرد دانشگاه از بدو تاسیس تاکنون، جهت گیری سیاست های دانشگاه به سوی فعالیت های دانش بنیان را مورد تاکید قرار داد.

حضور رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت

مجمع عمومی سالیانه والیبال استان یزد با حضور داوری، سرپرست فدراسیون والیبال کشور، دکتر جواهری رئیس هیات والیبال استان یزد، روسای هیات های والیبال شهرستان ها و نمایندگان داوران و مربیان مرد و زن به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت برگزار گردید.

عقد تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت با فدراسیون والیبال کشور و بازدید از رصدخانه بزرگ تفت از برنامه ای دیگر این نشست بود.

 

برگزاری نماز عبادی - سیاسی جمعه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت، حجت الاسلام ابوالقاسم غفوری امام جمعه تفت در این مراسم عموم مردم را به تقوای الهی و دوری از گناه و اجتناب از معاصی سفارش کرد.

یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت و شهدای دانشجو همزمان با هفته بسیج وهفته وحدت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، سردار محمد صالح جوکار، معاون پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت هفته وحدت و هفته بسیج و تقارن با میلاد باسعادت حضرت محمد (ص) و میلاد امام جعفر صادق (ع) با سپاس از مسئولان دانشگاه، برگزاری یادواره شهدا در این ایام و در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت و با حضور اقشار مختلف مردم و بویژه برادران و خواهران اهل تسنن را بسیار ارزشمند برشمرد.

جلسه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت با حضور رئیس دانشگاه های آزاد اسلامی استان یزد

رئیس دانشگاه های آزاد اسلامی استان یزد : دانشگاه آزاد اسلامی تفت در زمینه مدیریت واحد و همچنین عملکرد کارکنان سرآمد واحد های استان است.

 

دکتر معصومه  طباطبایی : کارکنان سرمایه ای برای دانشگاه هستند که اعتماد و همدلی متقابل بین نیروهای انسانی در واحد ها مهمترین اصل در پیش برد اهداف مجموعه می باشد.

با دعوت دکتر جواهری صورت گرفت:بازدید جمعی از سرداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران از رصدخانه بزرگ تفت

 سردارمحمدرضا نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار جمیری فرمانده سپاه الغدیراستان یزد و سرهنگ زارع فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج تفت از رصدخانه بزرگ تفت بازدید به عمل آوردند.دکتر محمدرضا جواهری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تفت و مدیررصدخانه بزرگ این شهر ضمن خوشامدگویی وارائه توضیحاتی در مورد بزرگترین تلسکوپ ایران، رصدخانه و آسمان نما این مجموعه، به سوالات حضار نیز پاسخ داد.

 

با اتفاق آرای اعضای هیات امناء دکتر محمدمهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه فوق‌العاده هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور اکثریت اعضاء تشکیل و پس از بحث و بررسی مسائل مدیریتی دانشگاه، از زحمات جناب آقای دکتر فرهاد رهبر تقدیر و تشکر به عمل آمد و آقای دکتر محمدمهدی طهرانچی به اتفاق آراء به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شد.

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.