اسلاید قالب جدید

یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد واحد تفت

مراسم یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت و شهدای دانشجوی این شهرستان در این دانشگاه  برگزار گردید.

این مراسم  با حضور امام جمعه ، روحانیون ، مسئولین شهرستان ، خانواده های معظم شهدا ، ایثارگران و جانبازان جمع کثیری از مردم شهیدپرور و همچنین مسئولین ، کارکنان ، اساتید و دانشجویان دانشگاه ها و دانشکده ها، نیروهای نظامی وانتظامی در مجموعه فرهنگی دانشگاه برگزار گردید.

با حضور مسئولان مرکز آموزشی فرهنگی سما دانشگاه آزاد اسلامی تفت راه‌اندازی شد

مراسم افتتاحیه مرکز آموزشی فرهنگی سما تفت برگزار شد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت در این مراسم کیفیت آموزشی را هدف اصلی مدارس سما تفت عنوان کرد.

دکتر محمدرضا جواهری تفتی با بیان اینکه چند سالی است که درخواست مردم و مسئولان دانشگاه آزاد مبنی بر ایجاد مدارس سما وابسته به دانشگاه آزاد مطرح بوده است، دلیل عدم تحقق این امر را توسعه کمی و کیفی دانشگاه آزاد در زمینه زیرساخت ها و فعالیت های جدی در حوزه های متعدد ذکر کرد.

برگزاری جشن میلاد حضرت ثامن الحجج، امام رضا (ع) ویژه دانش آموزان سما تفت

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت از برگزاری جشن میلاد حضرت ثامن الحجج، امام رضا (ع) خبر داد

این مراسم با حضور نونهالان دانش آموز و خانواده‌های مکرم آنان با هدف آشنایی با امکانات و تجهیزات مرکز آموزشی سما تفت، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت تشکیل گردید.

بازدید نماینده محترم مردم شریف تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی از بخشهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت

در بازدیدی که با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی از فضاهای آموزشی، تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی و دستاوردهای شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت انجام شد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت ضمن بیان روند تاسیس و راه اندازی این واحد از ابتدای امر تا کنون گفت: اولین پذیرش دانشجو با 76 نفر آغاز و با مبلغ اولیه 30 میلیون تومان در سال 82 راه اندازی و در طی 8 سال از 70  نفر دانشجو  به 4 هزار نفر دانشجو رسید.

دکتر فرهاد رهبر تاکید کرد: جرات علمی را به توان علمی کشور و دانشگاه آزاد اضافه خواهیم کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر همدلی و تشریک مساعی با همه خانواده بزرگ این دانشگاه، گفت: در دوره جدید جرات علمی را به توان علمی کشور و دانشگاه آزاد اضافه خواهیم کرد.

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.