اسلاید قالب جدید

راه اندازی فاز سوم مرکز تحقیقات سازه و زلزله دانشگاه آزاد اسلامی تفت

 

رئیس مرکز تحقیقات سازه و زلزله دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت از راه اندازی موفقیت آمیز فاز سوم این مرکز همزمان با چهارمین سال مجوز فعالیت آن خبر داد.دکتر جواهری با بیان اینکه در حال حاضر با راه اندازی این فاز امکان انجام آزمایش بر روی تمامی نمونه ها فراهم شده است افزود: نمونه های در مقیاس کامل و با استفاده از جک های تمام اتوماتیک رفت و برگشتی و ثبت تغییر مکان ها، نیروها و تغییر شکل ها و ترسیم گراف های مورد نظر از جمله گراف معروف و مهم هیسترزیس برای محققین مهیا شده است.

گرامیداشت روز بصیرت و سالگرد شهادت سردار سلیمانی

گرامیداشت روز بصیرت و سالگرد شهادت سردار سلیمانی با حضور رئیس واحد، کارکنان و سردار مشهدی بافان از یادگاران هشت سال دفاع مقدس در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت

 

 

 

 

راهنمای استفاده از سامانه آموزشیار(ویژه دانشجویان)

 

 

جهت دریافت فیلم آموزشی نحوه کار با سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد اسلامی(ویژه دانشجویان) اینجا را کلیک کنید.

 

ورور به سامانه آموزشیار  http://edu.iau.ac.ir/

 

حضور پرشور دانشگاهیان واحد تفت در راهپیمایی روز جهانی قدس

به مناسبت روز جهانی قدس و همزمان با راهپیمایی کشورهای آزادیخواه جهان علیه اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی ، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت نیز به همراه سایر قشرهای مردم شهرستان در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس وحدت، انسجام و اتحاد اسلامی خود را به نمایش گذاشته و بار دیگر حمایت‌های همه جانبه خود را از آرمان‌های فلسطین و قدس شریف اعلام نمودند.

هفدهمین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت:تجلیل از اساتید و کارکنان دانشگاه

طی مراسمی که به مناسبت هفدهمین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار گردید، اساتید و کارکنان واحد نیز مورد تجلیل و بزرگداشت قرار گرفتند.در این مراسم دکتر محمدرضا جواهری رئیس واحد تفت ضمن بیان عملکرد دانشگاه از بدو تاسیس تاکنون، جهت گیری سیاست های دانشگاه به سوی فعالیت های دانش بنیان را مورد تاکید قرار داد.

حضور رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت

مجمع عمومی سالیانه والیبال استان یزد با حضور داوری، سرپرست فدراسیون والیبال کشور، دکتر جواهری رئیس هیات والیبال استان یزد، روسای هیات های والیبال شهرستان ها و نمایندگان داوران و مربیان مرد و زن به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت برگزار گردید.

عقد تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت با فدراسیون والیبال کشور و بازدید از رصدخانه بزرگ تفت از برنامه ای دیگر این نشست بود.

 

برگزاری نماز عبادی - سیاسی جمعه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت، حجت الاسلام ابوالقاسم غفوری امام جمعه تفت در این مراسم عموم مردم را به تقوای الهی و دوری از گناه و اجتناب از معاصی سفارش کرد.

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.