اسلاید قالب جدید

برگزاری نماز عبادی - سیاسی جمعه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت، حجت الاسلام ابوالقاسم غفوری امام جمعه تفت در این مراسم عموم مردم را به تقوای الهی و دوری از گناه و اجتناب از معاصی سفارش کرد.

یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت و شهدای دانشجو همزمان با هفته بسیج وهفته وحدت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، سردار محمد صالح جوکار، معاون پارلمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت هفته وحدت و هفته بسیج و تقارن با میلاد باسعادت حضرت محمد (ص) و میلاد امام جعفر صادق (ع) با سپاس از مسئولان دانشگاه، برگزاری یادواره شهدا در این ایام و در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت و با حضور اقشار مختلف مردم و بویژه برادران و خواهران اهل تسنن را بسیار ارزشمند برشمرد.

جلسه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت با حضور رئیس دانشگاه های آزاد اسلامی استان یزد

رئیس دانشگاه های آزاد اسلامی استان یزد : دانشگاه آزاد اسلامی تفت در زمینه مدیریت واحد و همچنین عملکرد کارکنان سرآمد واحد های استان است.

 

دکتر معصومه  طباطبایی : کارکنان سرمایه ای برای دانشگاه هستند که اعتماد و همدلی متقابل بین نیروهای انسانی در واحد ها مهمترین اصل در پیش برد اهداف مجموعه می باشد.

با دعوت دکتر جواهری صورت گرفت:بازدید جمعی از سرداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران از رصدخانه بزرگ تفت

 سردارمحمدرضا نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار جمیری فرمانده سپاه الغدیراستان یزد و سرهنگ زارع فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج تفت از رصدخانه بزرگ تفت بازدید به عمل آوردند.دکتر محمدرضا جواهری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تفت و مدیررصدخانه بزرگ این شهر ضمن خوشامدگویی وارائه توضیحاتی در مورد بزرگترین تلسکوپ ایران، رصدخانه و آسمان نما این مجموعه، به سوالات حضار نیز پاسخ داد.

 

با اتفاق آرای اعضای هیات امناء دکتر محمدمهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه فوق‌العاده هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور اکثریت اعضاء تشکیل و پس از بحث و بررسی مسائل مدیریتی دانشگاه، از زحمات جناب آقای دکتر فرهاد رهبر تقدیر و تشکر به عمل آمد و آقای دکتر محمدمهدی طهرانچی به اتفاق آراء به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شد.

پاسخ به نیاز همشهریان برای تاسیس یک مرکز جامع آموزشی و فرهنگی

پرسنل و کادر آموزشی سما تفت با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت دیدار کردند.در این جلسه به بررسی مسائل آموزشی مرکز آموزشی و فرهنگی سما تفت و همچنین رویکردهای آموزشی در سال تحصیلی پیش رو پرداخته شد.دکتر جواهری ضمن تقدیرو تشکر از کارکنان و معلمان، تاسیس این مرکز را پاسخی به نیاز همشهریان برای تاسیس یک مرکز جامع آموزشی و فرهنگی با امکانات دانشگاهی دانست که برای استفاده عموم تاسیس گردیده است.

 

برگزاری سی و سومین جلسه شورای دانشگاه های آزاد اسلامی استان به میزبانی واحد تفت

سی و سومین جلسه رؤسای دانشگاه های آزاد اسلامی استان یزدبه میزبانی واحد تفت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت دکتر جواهری رئیس دانشگاه مهمترین موضوعات این جلسه را بررسی و تحلیل پیشنهادات واحد های دانشگاهی در خصوص سرمایه گذاری در طرح های اقتصادی دانش بنیان و غیر دانش بنیان و همچنین تجزیه و تحلیل گزارش آماری دفتر بازرسی استان از واحد های دانشگاهی استان برشمرد.

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.