اسلاید قالب جدید

حضور پرشور دانشگاهیان واحد تفت در راهپیمایی روز جهانی قدس

به مناسبت روز جهانی قدس و همزمان با راهپیمایی کشورهای آزادیخواه جهان علیه اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی ، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت نیز به همراه سایر قشرهای مردم شهرستان در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس وحدت، انسجام و اتحاد اسلامی خود را به نمایش گذاشته و بار دیگر حمایت‌های همه جانبه خود را از آرمان‌های فلسطین و قدس شریف اعلام نمودند.

مراسم تکریم مدیر حراست دانشگاه

***تجلیل از 45 سال خدمت صادقانه یک فرهنگی
به گزارش روبط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تفت در این مراسم از'غلامحسین دهقانی' مدیر حراست واز جمله پیشکسوت فرهنگی که پس از 45 سال خدمت صادقانه به علم و فرهنگ این شهرستان به افتخار بازنشستگی نائل آمد.
وی بیش از 30 سال در آموزش و پرورش به امر تعلیم و تربیت دانش آموزان مشغول بود و پس از بازنشستگی از این نهاد، حدود 14 سال هم بعنوان رییس حراست دانشگاه آزاد اسلامی تفت خدمت کرد.

کد خبر: 414
تاریخ انتشار: 30 اردیبهشت 1397
تعداد بازدید: 85بازدید

برگزاری مراسم جشن بزرگداشت مقام معلم در دانشگاه

مراسم جشن بزرگداشت مقام معلم با حضور جمعی از اساتید، فرهنگیان، کارمندان و خانواده های آنان و با برپایی برنامه های متنوع فرهنگی به همت دانشگاه آزاد تفت برگزار و از جامعه بزرگ معلمان تجلیل شد.

به میزبانی رئیس واحد تفت:بازدید آیت الله ناصری امام جمعه یزد،دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) و فرماندار شهرستان تفت از رصدخانه بزرگ ایران

آیت الله ناصری امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان به همراه آیت الله اختری دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) و فرماندار  شهرستان تفت از رصدخانه بزرگ ایران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت بازدید به عمل آوردند.

 

 

 

نشست صمیمی رئیس و مسولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت با فرماندار شهرستان

در این نشست دکتر محمدرضا جواهری تفتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت ضمن تبریک پیشاپیش سال جدید، انتصاب شایسته جناب آقای محامدی را به سمت فرماندار شهرستان تفت تبریک گفت.

 

 

 

حضور پورشور مجموعه دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت در سی و نهمین راهپیمایی باشکوه 22 بهمن

رئیس، اساتید ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی تفت نیز با شرکت در راهپیمایی22 بهمن ، همگام با سایر اقشار جامعه حضور دانشگاهیان را در صحنه برای پاسخ قاطع و دندان شکن به تهدیدات استکبار جهانی علیه کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام نمودند.

 

به مناسبت ایام الله دهه فجر: غبار روبی گلزار شهدا و اجرای سرود

همزمان با سراسر کشور وبمناسبت سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر، مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت با حضور رییس واحد،مسؤلان ناحیه مقاومت بسیج سپاه تفت، کارکنان ، اساتید، دانشجویان و بسیج دانشجویی دانشگاه و همچنین با حضور نونهالان مرکز آموزشی فرهنگی سما تفت برگزار شد و حاضرین با ذکر فاتحه با مقام شامخ شهدا و امام شهدا پیمانی دوباره بستند.

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.