اسلاید قالب جدید

پاسخ به نیاز همشهریان برای تاسیس یک مرکز جامع آموزشی و فرهنگی

پرسنل و کادر آموزشی سما تفت با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت دیدار کردند.در این جلسه به بررسی مسائل آموزشی مرکز آموزشی و فرهنگی سما تفت و همچنین رویکردهای آموزشی در سال تحصیلی پیش رو پرداخته شد.دکتر جواهری ضمن تقدیرو تشکر از کارکنان و معلمان، تاسیس این مرکز را پاسخی به نیاز همشهریان برای تاسیس یک مرکز جامع آموزشی و فرهنگی با امکانات دانشگاهی دانست که برای استفاده عموم تاسیس گردیده است.

 

برگزاری سی و سومین جلسه شورای دانشگاه های آزاد اسلامی استان به میزبانی واحد تفت

سی و سومین جلسه رؤسای دانشگاه های آزاد اسلامی استان یزدبه میزبانی واحد تفت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت دکتر جواهری رئیس دانشگاه مهمترین موضوعات این جلسه را بررسی و تحلیل پیشنهادات واحد های دانشگاهی در خصوص سرمایه گذاری در طرح های اقتصادی دانش بنیان و غیر دانش بنیان و همچنین تجزیه و تحلیل گزارش آماری دفتر بازرسی استان از واحد های دانشگاهی استان برشمرد.

همکاری متقابل دانشگاه آزاد اسلامی تفت و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

 در راستای سیاست های کلان آموزش دانشگاه آزاد اسلامی در جهت حمایت از اقتصاد دانش ینیان و کسب درآمدهای غیر شهریه ای بر پایه کسب و کار دانش محور، کمیته ای با حضور مهندس محمد حمید فخرالدین از  مسئولین سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان  تشکیل گردید.

دکتر جواهری با اشاره به کاهش دانشجو و مشکلات مالی  ناشی از آن افزود:« با جلسات منظم این کمیته و با برنامه ریزی و همکاری های لازم با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان امید است از بار این مشکلات کاسته شود.»

حضور پرشور دانشگاهیان واحد تفت در راهپیمایی روز جهانی قدس

به مناسبت روز جهانی قدس و همزمان با راهپیمایی کشورهای آزادیخواه جهان علیه اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی ، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت نیز به همراه سایر قشرهای مردم شهرستان در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس وحدت، انسجام و اتحاد اسلامی خود را به نمایش گذاشته و بار دیگر حمایت‌های همه جانبه خود را از آرمان‌های فلسطین و قدس شریف اعلام نمودند.

مراسم تکریم مدیر حراست دانشگاه

***تجلیل از 45 سال خدمت صادقانه یک فرهنگی
به گزارش روبط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تفت در این مراسم از'غلامحسین دهقانی' مدیر حراست واز جمله پیشکسوت فرهنگی که پس از 45 سال خدمت صادقانه به علم و فرهنگ این شهرستان به افتخار بازنشستگی نائل آمد.
وی بیش از 30 سال در آموزش و پرورش به امر تعلیم و تربیت دانش آموزان مشغول بود و پس از بازنشستگی از این نهاد، حدود 14 سال هم بعنوان رییس حراست دانشگاه آزاد اسلامی تفت خدمت کرد.

کد خبر: 414
تاریخ انتشار: 30 اردیبهشت 1397
تعداد بازدید: 226بازدید

برگزاری مراسم جشن بزرگداشت مقام معلم در دانشگاه

مراسم جشن بزرگداشت مقام معلم با حضور جمعی از اساتید، فرهنگیان، کارمندان و خانواده های آنان و با برپایی برنامه های متنوع فرهنگی به همت دانشگاه آزاد تفت برگزار و از جامعه بزرگ معلمان تجلیل شد.

به میزبانی رئیس واحد تفت:بازدید آیت الله ناصری امام جمعه یزد،دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) و فرماندار شهرستان تفت از رصدخانه بزرگ ایران

آیت الله ناصری امام جمعه یزد و نماینده ولی فقیه در استان به همراه آیت الله اختری دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) و فرماندار  شهرستان تفت از رصدخانه بزرگ ایران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت بازدید به عمل آوردند.

 

 

 

نشست صمیمی رئیس و مسولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت با فرماندار شهرستان

در این نشست دکتر محمدرضا جواهری تفتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت ضمن تبریک پیشاپیش سال جدید، انتصاب شایسته جناب آقای محامدی را به سمت فرماندار شهرستان تفت تبریک گفت.

 

 

 

حضور پورشور مجموعه دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت در سی و نهمین راهپیمایی باشکوه 22 بهمن

رئیس، اساتید ، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی تفت نیز با شرکت در راهپیمایی22 بهمن ، همگام با سایر اقشار جامعه حضور دانشگاهیان را در صحنه برای پاسخ قاطع و دندان شکن به تهدیدات استکبار جهانی علیه کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام نمودند.

 

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.