اسلاید قالب جدید

برگزاری جشن میلاد حضرت ثامن الحجج، امام رضا (ع) ویژه دانش آموزان سما تفت

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت از برگزاری جشن میلاد حضرت ثامن الحجج، امام رضا (ع) خبر داد

این مراسم با حضور نونهالان دانش آموز و خانواده‌های مکرم آنان با هدف آشنایی با امکانات و تجهیزات مرکز آموزشی سما تفت، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت تشکیل گردید.

بازدید نماینده محترم مردم شریف تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی از بخشهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت

در بازدیدی که با حضور نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی از فضاهای آموزشی، تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی و دستاوردهای شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت انجام شد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت ضمن بیان روند تاسیس و راه اندازی این واحد از ابتدای امر تا کنون گفت: اولین پذیرش دانشجو با 76 نفر آغاز و با مبلغ اولیه 30 میلیون تومان در سال 82 راه اندازی و در طی 8 سال از 70  نفر دانشجو  به 4 هزار نفر دانشجو رسید.

دکتر فرهاد رهبر تاکید کرد: جرات علمی را به توان علمی کشور و دانشگاه آزاد اضافه خواهیم کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر همدلی و تشریک مساعی با همه خانواده بزرگ این دانشگاه، گفت: در دوره جدید جرات علمی را به توان علمی کشور و دانشگاه آزاد اضافه خواهیم کرد.

انتظارات ما از رئیس جمهور آینده

با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه تریبون آزادی با موضوع انتظارات ما از رئیس جمهور آینده در دانشگاه آزاد اسلامی تفت برگزار گردید.در این نشست که معاون فرهنگی، مسئول دفتر فرهنگ، حراست و مدیر دانشجویی دانشگاه و مسئول بسیج دانشجویی شهرستان حضور داشتند، دانشجویان در دو گروه منتقد و حامی دولت فعلی به ایراد نظرات خود پرداختند.

عابدی مسئول فضای مجازی سپاه استان یزد که اداره این جلسه را بر عهده داشت از دانشجویان خواست تا منصفانه به نقد پرداخته و از گفتن سخنان کذب و جعلی که پایه و اساسی ندارد دوری نمایند.

تجلیل و بزرگداشت مقام معلم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت

با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از معلمان و پیشکسوتان فرهنگی،اساتید و مسئولین آموزش و پرورش شهرستان مراسم تجلیل و تقدیر از معلمان، اساتید و اعضای هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت برگزار گردید.

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.