اسلاید قالب جدید

جلسه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت با حضور رئیس دانشگاه های آزاد اسلامی استان یزد

رئیس دانشگاه های آزاد اسلامی استان یزد : دانشگاه آزاد اسلامی تفت در زمینه مدیریت واحد و همچنین عملکرد کارکنان سرآمد واحد های استان است.

 

دکتر معصومه  طباطبایی : کارکنان سرمایه ای برای دانشگاه هستند که اعتماد و همدلی متقابل بین نیروهای انسانی در واحد ها مهمترین اصل در پیش برد اهداف مجموعه می باشد.

با دعوت دکتر جواهری صورت گرفت:بازدید جمعی از سرداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران از رصدخانه بزرگ تفت

 سردارمحمدرضا نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار جمیری فرمانده سپاه الغدیراستان یزد و سرهنگ زارع فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج تفت از رصدخانه بزرگ تفت بازدید به عمل آوردند.دکتر محمدرضا جواهری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تفت و مدیررصدخانه بزرگ این شهر ضمن خوشامدگویی وارائه توضیحاتی در مورد بزرگترین تلسکوپ ایران، رصدخانه و آسمان نما این مجموعه، به سوالات حضار نیز پاسخ داد.

 

با اتفاق آرای اعضای هیات امناء دکتر محمدمهدی طهرانچی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه فوق‌العاده هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با حضور اکثریت اعضاء تشکیل و پس از بحث و بررسی مسائل مدیریتی دانشگاه، از زحمات جناب آقای دکتر فرهاد رهبر تقدیر و تشکر به عمل آمد و آقای دکتر محمدمهدی طهرانچی به اتفاق آراء به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب شد.

پاسخ به نیاز همشهریان برای تاسیس یک مرکز جامع آموزشی و فرهنگی

پرسنل و کادر آموزشی سما تفت با ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت دیدار کردند.در این جلسه به بررسی مسائل آموزشی مرکز آموزشی و فرهنگی سما تفت و همچنین رویکردهای آموزشی در سال تحصیلی پیش رو پرداخته شد.دکتر جواهری ضمن تقدیرو تشکر از کارکنان و معلمان، تاسیس این مرکز را پاسخی به نیاز همشهریان برای تاسیس یک مرکز جامع آموزشی و فرهنگی با امکانات دانشگاهی دانست که برای استفاده عموم تاسیس گردیده است.

 

برگزاری سی و سومین جلسه شورای دانشگاه های آزاد اسلامی استان به میزبانی واحد تفت

سی و سومین جلسه رؤسای دانشگاه های آزاد اسلامی استان یزدبه میزبانی واحد تفت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت دکتر جواهری رئیس دانشگاه مهمترین موضوعات این جلسه را بررسی و تحلیل پیشنهادات واحد های دانشگاهی در خصوص سرمایه گذاری در طرح های اقتصادی دانش بنیان و غیر دانش بنیان و همچنین تجزیه و تحلیل گزارش آماری دفتر بازرسی استان از واحد های دانشگاهی استان برشمرد.

همکاری متقابل دانشگاه آزاد اسلامی تفت و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان

 در راستای سیاست های کلان آموزش دانشگاه آزاد اسلامی در جهت حمایت از اقتصاد دانش ینیان و کسب درآمدهای غیر شهریه ای بر پایه کسب و کار دانش محور، کمیته ای با حضور مهندس محمد حمید فخرالدین از  مسئولین سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان  تشکیل گردید.

دکتر جواهری با اشاره به کاهش دانشجو و مشکلات مالی  ناشی از آن افزود:« با جلسات منظم این کمیته و با برنامه ریزی و همکاری های لازم با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان امید است از بار این مشکلات کاسته شود.»

حضور پرشور دانشگاهیان واحد تفت در راهپیمایی روز جهانی قدس

به مناسبت روز جهانی قدس و همزمان با راهپیمایی کشورهای آزادیخواه جهان علیه اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی ، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت نیز به همراه سایر قشرهای مردم شهرستان در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس وحدت، انسجام و اتحاد اسلامی خود را به نمایش گذاشته و بار دیگر حمایت‌های همه جانبه خود را از آرمان‌های فلسطین و قدس شریف اعلام نمودند.

مراسم تکریم مدیر حراست دانشگاه

***تجلیل از 45 سال خدمت صادقانه یک فرهنگی
به گزارش روبط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تفت در این مراسم از'غلامحسین دهقانی' مدیر حراست واز جمله پیشکسوت فرهنگی که پس از 45 سال خدمت صادقانه به علم و فرهنگ این شهرستان به افتخار بازنشستگی نائل آمد.
وی بیش از 30 سال در آموزش و پرورش به امر تعلیم و تربیت دانش آموزان مشغول بود و پس از بازنشستگی از این نهاد، حدود 14 سال هم بعنوان رییس حراست دانشگاه آزاد اسلامی تفت خدمت کرد.

کد خبر: 414
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
تعداد بازدید: [totalcount]

© تمامی حقوق برای این سایت محفوظ است.