دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

تغییرات موقت ساعت کار کتابخانه

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

 

قابل توجه دانشجویان محترم

بدینوسیله به اطلاع می رساند که به علت ساماندهی به امور و چیدمان مجدد کتب, ساعات کار کتابخانه مرکزی دانشگاه از شنبه مورخ 93/1/30 تا اطلاع ثانوی به شرح ذیل اعلام می گردد:

از ساعت 10 9 صبح و 12:30 11:30

در موارد خیلی ضروری دانشجویان به امور پژوهشی واحد مراجعه نمایند.

معاونت پژوهشی دانشگاه

 

 

قابل توجه دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی(اطلاعیه مورخ 13 اسفند 92)

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

جهت اطلاع از مراحل جدید نگارش پایان نامه و فرمهای مربوطه و همچنین آگاهی از آخرین بخشنامه ها و آیین نامه ها به  امورپایان نامه ها و تابلوی اعلانات از قسمت معاون پژوهشی/ امورپژوهشی سایت مراجعه فرمایید.ضمنا لازم است به منظور به روز بودن اطلاعات خود، در بازه های زمانی 10 روزه از قسمتهای ذکر شده دیدن فرمایید.

(اطلاعیه جدید)- جهت اطلاع از کد پایان نامه ی خود به تابلوی اعلانات مراجعه فرمایید

 

بازدید مهندس هاشمی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی از واحد تفت

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

مهندس محسن هاشمی معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی با هیات همراه از فعالیت های عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت بازدید به عمل آورد.درابتدا حاضرین با حضور بر گلزار شهدای گمنام دانشگاه برای شادی ارواح مطهر این عزیزان ، فاتحه قرائت نمودند. سپس از رصدخانه دانشگاه ، مسجد ، مجموعه فرهنگی و سایر فعالیت های عمرانی انجام شده در این واحد دیدن نموده و گزارشی توسط رئیس دانشگاه داده شد.

ادامه مطلب...
 

اختصاص زمانی برای مشاوره امور پایان نامه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و حقوق خصوصی

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

به دنبال برنامه ریزی های صورت گرفته برای نیمسال دوم سال تحصیلی 93-92، دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی و کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی می توانند پیرامون مشاوره و بهره مندی از راهنماییهای آقای دکتر قاسمی مقدم در خصوص پایان نامه های کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی و امور مرتبط با آن طی روز پنجشنبه هفته های فرد ساعت 16- 14 و نیز جهت ارتباط با آقای دکتر بخت جو پیرامون مشاوره و راهنمایی در خصوص پایان نامه های کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی، طی روزهای پنجشنبه ساعت 16-14 به دفتر گروه حقوق مراجعه نمایند.

 

قابل توجه دانشجویان ارشد عمران در درس ریاضیات عالی مهندسی

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

به اطلاع کلیه دانشجویانی که اسامی آنها در زیر آمده است می رساند، امتحان میان ترم مجدد ریاضیات عالی مهندسی در تاریخ نهم اسفند ساعت 9 صبح در ساختمان آموزشی 3 برگزار می گردد.
جهت گذراندن این درس سعی شود نمره مناسبی از این امتحان اخذ گردد.
آقایان:
اصلانی، بهمردی، پور حسینی، ریاحی، مهدی زارع، قرقچیان، نادری، نظری، سهیلی پور، قنبریان، لشکر زاده، رییسی، بابک دهقانی

 

زمان و مدارک لازم جهت ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسي ارشد سال 92

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

با حمد وسپاس به درگاه خداوند دانا و تواناي مطلق و با عرض تبريك و تهنيت به خواهران و برادران عزيزي كه در آزمون تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت در سال 1392 پذيرفته شده و آماده گام نهادن به عرصه وسيع علم اندوزي و انشاا... خدمت به مردم شريف ميهن عزیزمان مي شوند، بدين وسيله به اطلاع پذيرفته شدگان نهايي کارشناسی ارشد رشته هاي مختلف تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت می رساند زمان, نحوه و مدارك مورد نیاز براي ثبت‌نام در نیمسال دوم سال تحصیلی 93-92 به شرح ذیل اعلام میشود.

پذیرفته شدگان می بایست با در دست داشتن مدارک زیر به ساختمان اداری دانشگاه قسمت پذیرش و ثبت نام مراجعه حضوری داشته باشند.

ادامه مطلب...
 


صفحه 1 از 36

روز شمار

امروز:
 چهارشنبه , 03|ارديبهشت|1393

تقویم آموزشی

سامانه سلف سرویس

حاضران در سايت

ما 30 مهمان آنلاین داریم

ورود مديران