دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

کلاس توجیهی پروژه تخصصی

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

کلاس توجیهی پروژه تخصصی آقای مهندس شبانیان در نیمسال دوم 94 - 93 روز پنجشنبه 21/12/93 ساعت 11:30 در ساختمان آموزشی 3 برگزار می گردد.

 

افزودن دو فرم به مراحل نگارش پایان نامه، اطلاعیه مورخ 13 اسفند 1393

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

دو فرم با نامهای فرم درخواست کد از سامانه کدینگ پایان نامه ها و فرم تعهد پرداخت هزینه ایاب و ذهاب به  مراحل نگارش پایان نامه ها افزوده شد. برای اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

تذکر

1- وجود فرم درخواست کد از سامانه کدینگ پایان نامه ها از ابتدای سال 1394 برای دانشجویانی که اساتید راهنما یا مشاور  آنها فاقد کد می باشند الزامی می باشد

2-  وجود فرم تعهد پرداخت هز ینه ایاب و ذهاب برای کلیه دانشجویانی که اساتید راهنما و مشاور آنها خارج از استان یزد می باشند ضروری است.

ادامه مطلب...
 

تذکر بسیار مهم ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی، اطلاعیه مورخ 13 اسفند 1393

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

با توجه به تغییر زمان شروع و پایان ترم تحصیلی موعد تحویل فرم شماره 8 (درخواست مجوز دفاع) و همچنین زمان دفاع به شرح ذیل تغییر می یابد لازم به ذکر است این تغییرات از ابتدای سال 1394 اعمال خواهد شد و مشمول دانشجویانی که تا آخر سال 1393 از پایان نامه خود دفاع می کنند نمی شود. موکدا تاکید می شود در بازه های زمانی 10 روزه به قسمت اطلاعیه ها و بخشنامه های سایت مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب...
 

برگزاری جشن ازدواج دانشجویی در واحد تفت

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

هم زمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) جشن ازدواج 13 زوج دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار گردید .

این مراسم با حضور مسئولین ، اعضای هیئت علمی ، کارکنان واحد ، همچنین خانواده های زوج های دانشجو از استان های مختلف انجام گردید . قبل از برپایی مراسم جشن ،زوج های دانشجو در کارگاه آموزشی ویژه مزدوجین شرکت نمودند.

لازم به ذکر است این پنجمین جشن ازدواج دانشجویی بود که از سال تاسیس (1381) در این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

 

معرفی معاون جدید پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف


طی مراسمی آقای عباس نوری به عنوان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت معرفی و از زحمات آقای دکتر محمد حسین مبین معاون قبلی این دانشگاه تقدیر و تشکر گردید.

در این مراسم که در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت و با حضور هیات رئیسه ، مدیران گروه های آموزشی ، اعضای هیات علمی و کارکنان واحد انجام گردید ابتدا دکتر جواهری رئیس واحد تفت به اختصار اهداف و مسیر آینده دانشگاه بویژه در حوزه فعالیتهای پژوهشی که قابلیت تبدیل به ثروت را داشته باشد مطالبی را بیان نمود .

رئیس واحد تفت با توجه به عدم وابستگی دانشگاه آزاد اسلامی به منابع مالی دولتی ، اتکای دانشگاه به شهریه و فعالیتهای درآمدزا از دورن واحد ها مخصوصا در شرایطی که موضوع اقتصاد مقاومتی و فعالیت شرکت های دانش بنیان مطرح می باشد پیشنهاداتی را ارائه نمود.

ادامه مطلب...
 

برگزاری جشنواره هنر و ادبيات ديني وپژوهشي قرآن وعترت دانشجويان

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

جشنواره هنر و ادبيات ديني وپژوهشي قرآن وعترت دانشجويان در زمینه های خوشنويسي، نقاشي خط، نقاشي، سياه قلم، قالي بافي، مشبك ، معرق و منبت، نرم افزار، وبلاگ نويسي ، مقاله ، نماهنگ ،شعر،داستان نويسي ، نمايشنامه نويسي، فيلم نامه نويسي، فيلم كوتاه، انيميشن، كليپ تصويري، طراحي پوستر، عكس، نگارگري، تذهيب

 علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به دفتر فرهنگ و یا به ادامه مطلب مراجعه نمایند

 آخرین مهلت ارسال اثر:  18 فروردین  94

ادامه مطلب...
 


صفحه 1 از 36

حوزه عمرانی دانشگاه

وضعیت آب و هوای شهر تفت


روز شمار

امروز:
 سه شنبه , 11|فروردين|1394

تقویم آموزشی

سامانه سلف سرویس

حاضران در سايت

ما 19 مهمان آنلاین داریم

ورود مديران