دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

تغییرات دروس ارشد تربیت بدنی جهت انتخاب واحد نیمسال دوم 93

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

دانشجویان ارشد تربیت بدنی قبل از ثبت دروس خود به تغییرات انجام شده در چارت دروس ترمی توجه نمایند تا در روند انتخاب واحد های خود دچار مشکل نشوند.

در ضمن کلاسها در هفته های زوج تشکیل میگردد و شروع کلاسها از پنجشنبه  16 دیماه می باشد.

(در سال 93 آخرین جلسه 15 اسفند ماه میباشد. و در سال 94 شروع اولین جلسه 27 فروردین است.

تاریخ پایان ترم و کلاسها 8 خرداد است.)

ادامه مطلب...
 

تقویم آموزشی نیمسال دوم 94-93

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

تقويم آموزشي نيمسال دوم 94-1393

 

انتخاب واحد اصلي

شنبه 04/11/93  لغايت سه شنبه 07/11/93

شروع كلاسها

چهارشنبه 08/11/93

ثبت نام با تاخیر یکشنبه 12/11/93

ترميم (حذف و اضافه)

سه شنبه 14/11/93  وچهار شنبه 15/11/93

پايان كلاسها

جمعه 15/03/94

شروع امتحانات

شنبه 16/03/94

پايان امتحانات

سه شنبه 28/3/94

 

 

 

 

 

 

برنامه ريزي آموزش

 

تذکر بسیار مهم ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی، اطلاعیه مورخ 21 دی 1393

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

با توجه به مصوبه شورای پژوهش و فناوری دانشگاه ارائه گزارش پیشینه پژوهش به همراه سایر مدارک مرحله دوم نگارش پایان نامه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تفت از تاریخ پانزدهم دیماه 1393 الزامی می باشد. جهت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

ادامه مطلب...
 

برگزاری مسابقات کشتی استانی دانشجویان

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

به اطلاع کلیه علاقمندان و ورزش دوستان دانشجو میرساند روز چهار شنبه مورخ دهم دیماه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت میزبان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی دانشگاههای آزاد استان میباشد. جهت شرکت و تماشای رقابتها علاقمندان به سالن ورزشی دانشگاه مراجعه نمایند.

شروع وزن کشی ساعت 9 صبح

شروع مسابقات راس ساعت 11 صبح میباشد.

 

پذیرش اولین دوره دانشجوی دکترای تخصصی (PHD)در واحد تفت

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

هم زمان با آغاز دومین دهه تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت ، اولین گروه دانشجویان دوره دکترای تخصصی (PHD) در این دانشگاه پذیرش گردیده و فعالیت های آموزشی و پژوهشی خود را آغاز نمودند.

دکتر محمد رضا جواهری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت ، به مناسبت هفته پژوهش و فناوری در جمع مسئولان شهرستان ، اساتید و دانشجویان این دانشگاه با بیان خلاصه ای از فعالیتهای انجام شده در یک دهه گذشته بویژه دستاوردهای پژوهشی این واحد ، اظهار داشت با پیگیری های صورت گرفته و ارزیابی امکانات آموزشی و پژوهشی این دانشگاه ، مسئولان با پذیرش دانشجوی دکترای تخصصی (PHD) با دو گرایش عمران - سازه و دکترای پژوهش محور ( مهندسی عمران ) موافقت نموده و دانشجویان پذیرفته شده هم اکنون مشغول به تحصیل می باشند .

ادامه مطلب...
 

برگزاری مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری در واحد تفت

چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

مراسم پایانی هفته پژوهش و فناوری با مشارکت فرمانداری ، ادارات ، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان تفت در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت برگزار گردید.

در این مراسم که امام جمعه ، فرماندار، روسای دانشگاهها ، دانشکده ها ، ادارات و نهادها و جمعی از اساتید ، دانشجویان حضورداشتند ابتدا دکتر محمدرضا جواهری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تفت ، ضمن خیر مقدم و گرامیداشت وحدت حوزه و دانشگاه ، گزارشی از فعالیت های پژوهشی یکسال گذشته واحد تفت را ارائه نمود .

 

رئیس واحد تفت ، تأسیس شرکت های دانش بنیان و به مرحله تولید رسیدن محصول این شرکت ها از جمله « بتن خشک و LSF» و عقد قرارداد با شرکت های تولیدی برای عرضه این محصولات به بازار را از اهم این فعالیت ها و از افتخارات این دانشگاه برشمرد که در راستای تبدیل ایده به محصول ، تجاری سازی و کاهش اتکا دانشگاه به شهریه دانشجویان صورت پذیرفته است. وی فعالیت های گسترده انجام شده توسط دیگر شرکت دانش بنیان این دانشگاه در زمینه ITو به مرحله تولید رسانیدن محصولات را ناشی از باور مسئولان و دست اندرکاران این دانشگاه نسبت به تجاری سازی ایده ها دانست.

ادامه مطلب...
 


صفحه 1 از 34

روز شمار

امروز:
 جمعه , 10|بهمن|1393

تقویم آموزشی

سامانه سلف سرویس

حاضران در سايت

ما 59 مهمان آنلاین داریم

ورود مديران